איך לבחור ארון הזזה שיתאים לסגנון העיצוב של החדר?

המחיר המקורי היה: ₪5,307.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,556.

המחיר המקורי היה: ₪8,345.המחיר הנוכחי הוא: ₪5,591.

המחיר המקורי היה: ₪5,673.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,801.

המחיר המקורי היה: ₪4,795.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,212.

המחיר המקורי היה: ₪7,003.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,692.

המלאי אזל

המחיר המקורי היה: ₪3,404.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,383.

איך לבחור ארון הזזה מעוצב? שישתלב בצורה מושלמת בחדר או בחלל מחייבת מחשבה על כמה מאפיינים מראש. כהרגלנו, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר תרתי משמע

בואו נתחיל עם החלק הכיף – העיצוב. לפני שנגיע לעיצוב הארון עצמו, חשוב לדעת (ולא רק בהקשר של בחירת רהיטים) מהם הצבעים הבולטים בחלל? האם יש כמה צבעים דומיננטיים? מהי הרמוניית הצבעים הקיימת בחלל או מהי ההרמוניה שאתן מעוניינים שתהיה. מעצבים בד"כ ממליצים על בחירת 3-4 צבעים מרכזיים, שישתלבו זה עם זה ויבואו לידי ביטוי כמה פעמים כל אחד בנפרד, על מנת להעניק תחושה נעימה ומעוצבת יותר בכל חדר או מרחב שהוא.

האם על הארון להיות נקודת עניין בולטת, או ניטרלית בחדר?

ישנו הבדל משמעותי בין נקודות עניין בולטות בעיצוב, לעומת אלמנטים שנועדו יותר לשילוב נכון והרמוני. הארון מחד, הוא רהיט בעל נוכחות רבה – הוא גדול, גבוה ובדרך כלל יחיסת בולט. עם זאת, הוא ממש לא חייב לקבוע את הטון בחלל, שכן דווקא בגלל גודלו הוא יכול להוות מעין רקע לעיצוב כולו.
שימו לב – כשבוחרים ארון הזזה עם מראה למשל, אפשר להשתמש במראה לטובת יצירת האפקט הרצוי. מראה נוטה להשתלב בחלל עצמו, להעניק אפקט של רווח ובכלל, היא משלבת נהר בעיצובים מודרניים ומדויקים. לחלופין, ניתן לבחור ארון עם צבע דומיננטי ולהשתמש בו כנקודת עניין בחלל, כמובן בשילוב נכון של צבעים בין כלל האלמנטים.

לא לוותר על ארון פרקטי

עיצוב הוא אחד מן הפרמטרים שיגרמו לכם להרגיש בנוח או פחות בנוח בחלל, אך הפרקטיות עצמה היא זו שתשפיע על נוחות השימוש בארון, על מידת השימושיות שלו בחיי היומיום שלכם ובכלל, היא תשפיע רבות על ההחלטה האם להשתמש בארון לשנים רבות, לצד הצרכים המשתנים של בני הבית, או להחליף אותו כל כמה שנים. לכן חשוב לומר כמה מילים על בחירת גודל הארון ובפרט ארון הזזה. אז לצד פרמטרים כמו גובה ורוחב שכולנו מכירים. הנה 3 מאפיינים שאולי לא חשבתם עליהם:

עומק הארון (ולא רק בהקשר החיצוני)

עומק הארון הרצוי הוא עניין אישי לחלוטין, שכן יש כאלה שמעדיפים ארון עמוק שבו ניתן לסדר כמה שורות של בגדים, לעומת אלה שמעדיפים ארון פחות עמוק שכן ההגעה לשורה האחרונה של הבגדים היא תמיד מסורבלת מדי ולא נוחה. אם אתם דואגים לגבי מקום האחסון, חשוב לדעת שעל עומק פחות ניתן לפצות עם גובה רב יותר, או אפילו רוחב (תלוי מה גודל ומבנה החלל כמובן)

חלוקה פנימית של הארון

לוקה פנימית היא בעצם המשך של הנושא הקודם. חלוקה פנימית של ארון צריכה להיות מותאמת לחלוקה המתוכננת של האחסון שלכם, הגובה בו תעדיפו כל אחסון וענייני נוחות למיניהם (למשל העדפה אישית של תלייה גבוהה או נמוכה יחסית).

מספר דלתות

ארונות הזזה נחשבים לפרקטיים במיוחד הודות למנגנון ההזזה לעומת הפתיחה שאינו תופס מקום רב. עם זאת, ההעדפה של דלת אחת או שתיים בארון ההזזה נוגעת לנוחות השימוש האישית של כל אחד, כך שמומלץ לקחת גם את הנושא הזה בחשבון בעת בחירת הארון ועיצוב הארון.

לא מצאתם את הארון שישתלב בעיצוב שבחרתם?

אז איך לבחור ארון הזזה? לפעמים, הארון המושלם הוא בכלל ארון הנבנה בהתאמה אישית. ניתן להזמין ארונות הזזה בייצור מיוחד, לפי מידות לבחירתכם. כדי לקבל מידע נוסף על ארונות בהתאמה אישית צרו אתנו קשר ונשמח לסייע. 

אנו מזמינים ליהנות ולהתחדש בארון הזזה שיהיה מושלם למידותיכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית, כזה שישלים את העיצוב של החדר וייתן לו את הערך המוסף שלו. ארונות הזזה במבצע

Picture of Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
מבצע הנחות בRedWood

33% - 39% הנחה

ארון ראשון – 33% הנחה.

ארון שני 36% – הנחה.

ארון שלישי ואילך – 39% הנחה.

* (ההנחה הגבוהה על הארון הזול מביניהם וההנחה הנמוכה על הארון היקר מביניהם)

לפרטים צרו קשר

Call Now Button