ארונות הזזה מידות פופולריות

המחיר המקורי היה: ₪5,539.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,711.

המחיר המקורי היה: ₪8,784.המחיר הנוכחי הוא: ₪5,885.

המחיר המקורי היה: ₪5,112.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,425.

המלאי אזל

המחיר המקורי היה: ₪2,916.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,187.

המחיר המקורי היה: ₪4,258.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,853.

המחיר המקורי היה: ₪5,112.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,425.

ארונות הזזה מידות פופולריות בRedWood. יש הרבה יתרונות לדלתות הזזה מול פתיחה, אז אתם מחפשים ארונות הזזה לחדר שינה גדול? או ארונות הזזה לחדר הילדים? הגעתם למקום הנכון. מבין מבחר הארונות של רדווד, בחרנו לכם כמה ארונות פופולריים במיוחד, עם יתרונות פונקציונליים ועיצוביים לחללים שונים בבית. ארונות הזזה במידות השכיחות אצלנו הם בשתי מידות עיקריות. ארונות למקומות צרים ברוחב 120 ס"מ, ובמידות שך 300 ס"מ. להלן סקירה קצרה.

ארונות ברוחב 300 ס"מ

תכנון הבתים המודרני כולל שימת דגש רב על חללי הבית המרכזיים, לעומת חדרי השינה שלרוב כוללים שטח מצומצם יותר מבעבר. העובדה שמדובר בחדרים קטנים יחסית מחייבת מציאת פתרונות יצירתיים לאחסון, לרבות ארונות רחבים יותר וגבוהים, שיאפשרו לתכנן בצורה יעילה יותר את סדר האחסון בבית, זה בדיוק היתרון הגדול של הארונות הרחבים שלנו, שכן הם מהווים פתרון אחסון מושלם, מבלי להתפשר על עיצוב ונוחות שימוש.

שווה לדעת

קיימים מגוון עיצובים של ארונות רחבים, ביניהם ארונות עם מראה וארונות בעיצובי גוונים שונים.

ארונות ברוחב 120 ס"מ

במעבר חד מהארונות הרחבים, קיימת דרישה רבה גם לארונות ההזזה הצרים יחסית, ברוחב 120 ס"מ. ארונות הזזה קטנים אולי אינם מתאימים לשימוש כארון האחסון המרכזי בבית, אולם הם מושלמים לחללים קטנים, מסייעים לארגון נכון של החלל ובזכות הרוחב הצר יחסית ניתן לשלב אותם בפינות רבות ופנויות בבית.

שווה לדעת

ארונות ברוחב 120 ס"מ מומלצים במיוחד ליחידות דיור, חדרי ילדים או כפתרון אחסון נוסף לאזורים פנויים יחסית, כגון חדר עבודה וכד'. גם ארונות אלה מגיעים במגוון רחב של עיצובים לבחירתכם

ארונות הזזה מעוצבים בשילוב מראה

אז הפעם לא מדובר על רוחב, אלא על פרמטר משמעותי לא פחות – מראה בארון. ארון הזזה עם מראה איננו רעיון חדש, אולם שילובה בחלק החיצוני של ארון הזזה הוא יחסית מהפכני, אם כי נראה שכולנו התרגלנו אליו. ראשית, מעבר לפונקציונאליות הרבה של ארון הזזה (לעומת ארונות פתיחה למשל), שילוב מראה בארון הזזה מסייע בחיסכון במקום ומייתר את השימוש במראות גוף למיניהן ומראות בכלל, מעבר לעובדה שזה פשוט הכי נוח להביט במראה בארון שנייה אחרי שמתלבשים. אגב, למראה גדולה יש יכולת מדהימה להעניק רושם של חלל גדול ומרווח יותר.

שווה לדעת

את המראה ניתן לשלב על דלת אחת, או כמה. בנוסף, ניתן לבחור בין מראה שלמה לבין מראה המורכבת רק על חלק מהדלת.

ארונות הזזה עם חזית זכוכית

זכוכית היא אחד מחומרי הגלם האהובים ביותר לעיצוב חללים, שכן הברק הטבעי שלה מעניק נופך נקי ויוקרתי לרהיטים רבים. ארונות מטבעם, הם בעלי נוכחות בולטת בכל חלל בהם ישולבו. לכן, שילוב של זכוכית בדלתות הארון או ארון הזזה עם מראות, יכולה לשרת כמה מטרות בעת ובעונה אחת – בדומה למראה, גם הזכוכית יכולה ליצור אשליה של חלל גדול ומרווח יותר ובנוסף, היתרון האסתטי של הזכוכית מעניק לארון איכות עיצובית משם עצמו.

שווה לדעת

תוכלו למצוא אצלנו עיצובים נקיים ומודרניים של ארונות הזזה המשלבים זכוכית. כמו שאר הארונות שלנו, גם ארונות ההזזה הללו כוללים חומרי גלם איכותיים ומנגנונים שנועדו כדי לשמור על הבטיחות ולאפשר נוחות מרבית לאורך שנים.

למרות שסקרנו כאן כמה מן הארונות המומלצים ביותר שלנו, חשוב לציין כי בחירת ארון הזזה כוללת התחשבות במגוון פרמטרים כמו: צרכי האחסון (בהווה ובעתיד), סוג החלל (חדר שינה, חדר עבודה וכד'), מאפיינים טכניים למיניהם (גובה, עומק) ועוד.

צרו איתנו קשר, למגוון ארונות הזזה במבצע ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או צורך כדי שתוכלו לבחור את ארון ההזזה המושלם עבורכם! 

Picture of Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
מבצע הנחות בRedWood

33% - 39% הנחה

ארון ראשון – 33% הנחה.

ארון שני 36% – הנחה.

ארון שלישי ואילך – 39% הנחה.

* (ההנחה הגבוהה על הארון הזול מביניהם וההנחה הנמוכה על הארון היקר מביניהם)

לפרטים צרו קשר

פתיחת WhatsApp
מחפשים ארון מתאים?
שלום
איך נוכל לעזור?
Call Now Button