ארונות קיר

ארונות קיר לאיחסון מושלם וקופון הנחה מיוחד לרוכשים באתר

מעוניינים בארון קיר לאיחסון בגדים בחדרים השונים? כיום ניתן למצוא מגוון ארונות בגדים ארונות קיר איכותיים ובטווח מחירים רחב.
המגוון בשוק הוא רחב ויש צורך אמיתי לבדוק שני דברים

את הצרכים האמיתיים שלכם.

את איכות ארון הקיר

אם תצמדו לשני הדברים הנ"ל תקבלו ארון קיר איכותי שישמש אתכם לשנים רבות.

כאשר רוכשים ארון קיר עבור חדרי המגורים בבית יש צורך להתאים את מבנה הארון לחלל המיועד. כיום ארונות בגדים בדרך כלל מגיעים כארונות הזזה דבר החוסך מקום במרחב החדר. השימוש בארון בגדים עם דלתות פתיחה הולך ויורד. וארונות עם דלתות הזזה יותר נוחים, יותר בטיחותיים, ויותר יפים.

ארון קיר פרזול

בארונות קיר עם דלתות הזזה יש לשים לב למסילות שעליהן נעות הדלתות, וכן, בוכנות הבולמות את טריקת הדלתות בסגירה.
דלתות הזזה חייבות להיות עם פרזולים בעלי תו תקן וכן בלפחות 10 שנות אחריות
הדלתות צריכות להיות מלוח מלמין איכותי, ואם יש זכוכית או מראה על הדלת, מבחינה בטיחותית הם חייבים להיות מודבקים ללוח העץ. דבר הנותן הן יציבות, וכן בטיחות.

מדפים חשוב שיהיו מחוזקים בפרופילי מתכת למניעה של קריסת המדפים.

ארונות קיר מחירים.

כפי ששמת לב לא התייחסנו למחיר בשיקולי הרכישה של ארון קיר. אמנם המחיר הוא פקטור חשוב אבל יש צורך לשים לב לאיכות ולצרכים, ואז ניתן באמת להשוות את המחירים של הארונות בגדים השונים.

ישנם ארונות הזזה זולים, שיתנו פתרון מיידי ומהיר, אבל במשך הזמן המנגנונים מתחילים להתקלקל, ישנו עיוות בעץ ועוד בעיות שאם היינו שמים לב להם מלכתחילה היינו חוסכים הרבה כאב ראש וגם כסף.

לכן שעושים סקר שוק לארון קיר. חשוב להשוות בצורה מדויקת בין הארונות השונים, ואז נקבל את המחיר האמיתי לאיכות שאנו רוצים.
לכן כאשר אנו מתחילים לחפש ארון קיר הזזה חשוב לבדוק מי החברה שעומדת מאחורי היצור של הארון, האם החברה היא משווקת או יצרנית של המוצרים שלה.
חברת רדווד למשל מייצרת את הארונות ההזזה במפעל בארץ לכן כל השירות ניתן כאן מההתחלה ועד הסוף.

כמה שנות אחריות תקבלו על המנגנונים של הארון?

חברת רדווד משתמשת במוצרים האיכותיים ביותר, ונוח לנו לתת 10 שנות אחריות על המנגנונים בארונות שלנו.

חלוקה פנימית של הארון

אצלנו החלוקה הפנימית היא גמישה, וניתן לקבל את הארון עם מגוון אביזרים לכל צורך. אבל כאן המקום לשאול שוב מהם הצרכים.
והאם העלות מצדיקה את הוספת האביזר. ממגירות תוספת מדפים ומנגנוני תליה. ההמלצה שלנו היא לבחור את הדברים שבאמת חשובים, ואם נוסף צורך אין בעיה להוסיף אביזרים נוספים לארון הקיים.

ארון הזזה חלוקה פנימית
סידור ארון בגדים חלוקה פנימית
סידור ארון בגדים חלוקה פנימית

התאמה אישית של ארון קיר.

בגלל שנחנו מייצרים את הארונות במפעלינו שבישראל, תכננו ובנינו ארונות הזזה במגוון מידות כדי שתוכלו להתאים את הארון כמעט לכל רוחב חדר.
ואם זה לא מספר תמיד נוכל להתאים עבורכם ארון במידה מותאמת במיוחד עבורכם.
צרכי איחסון משתנים,

ארונות הקיר של רדווד מגיעים עם מדפים מחוזקים, וכן ניתן להוסיף אלמטים שונים ע"פ הצרכים שלכם. תוספות של מתלים, מגירות בטריקה שקטה, ועוד ועוד..

הנחה רק לרוכשים ארון בגדים באתר

כיום אנו מאפשרים לרכוש את הארון קיר שלכם בצורה פשוטה אונליין באתר. ווב6 תשלומים שווים ללא ריבית לא צריך להגיע פיסית לחנות בתקופה מאתגרת זו, בוחרים ארון הזזה במבצע, מזמינים ואנו בדרך אליכם

כדי לקבל את ההנחה הנוספת על כל הארונות יש להקליד את הקוד: RD2020 בדף התשלום

Blog Headline: ארונות קיר לאיחסון מושלם וקופון הנחה מיוחד לרוכשים באתר רדווד ארונות הזזה Blog Description: ארונות קיר לאיחסון מושלם וקופון הנחה מיוחד לרוכשים באתר חשוב ויש צורך אמיתי לבדוק שני דברים את הצרכים האמיתיים שלכם. ואת איכות ארון הקיר Image URL: https://www.redwood.co.il/wp-content/uploads/2013/05/add-on-sliding-cabinet.jpg Image Width: 800 Image Height: 800 Publisher Name: ארונות הזזה RedWood Logo URL: https://www.redwood.co.il/wp-content/uploads/2018/08/redwood.png Logo Width: 350 Logo Height: 350
Recommended Posts
0
Call Now Buttonסידור ארון בגדים