להזמין ארון הזזה מדיוק על פי הצרכים שלכם

אם בא לכם קצת להיפרד מהמסכים ולעשות משהו קצת שונה שיכול לעשות לכם תועלת לטווח הארוך, חשבו על איך אפשר לארגן את הבית מחדש וליהנות מזה.אחד הרהיטים שיכולים לעשות שינוי עצום הוא ארון הזזה איכותי ומהמם.
אם חשקה נפשכם בארון בגדים שאינו סטנדרט, בין אם מדובר בגודל שונה שיתאים למידות הבית שלכם, ובין אם בדגמים בעיצובים מיוחדים, הכול בר ביצוע. גם אז בגלל יעילות המפעל לא תצטרכו להמתין זמן רב. עלות הזמנות מיוחדות גבוהה מהסטנדרט ועדיין נשארת אטרקטיבית בהשוואה לתעשייה.


עד היום כ-70% מהאנשים בחרו בצבע הלבן לחזית הארון היות והוא משתלב עם שאר הרהיטים בבית, וממקסם את גודל החדרים. בשנת 2020 אנשים מעיזים יותר. עוד ועוד בוחרים במגוון צבעים ולא נשארים מקובעים לצבע הלבן הצפוי. ה"New Wave" בצבעים החדשים בחזיתות העץ הוא

עד היום כ-70% מהאנשים בחרו בצבע הלבן לחזית ארון הבגדים היות והוא משתלב עם שאר הרהיטים בבית, וממקסם את גודל החדרים. בשנת 2020 אנשים מעיזים יותר. עוד ועוד בוחרים במגוון צבעים ולא נשארים מקובעים לצבע הלבן הצפוי. ה"New Wave" בצבעים החדשים בחזיתות העץ הוא צבעי "הבטון" עם גימור מחוספס ומשטח לא חלק. וכן ארונות עם חזיתות במראה "שיש" עם ציורי שריגים.

גם בחזיתות הזכוכית הצבע הלבן שולט. אולם בשנת 2020 המגמה נוטה משמעותית לעבר הצבע האפור. רק 7% מהקונים יבחרו בצבע השחור או צבע חדשני אחר. אם בשנה האחרונה ראינו תחילתה של אופנת הדפסות על זכוכית צבע כמו נופים וטבע, המגמה הזו לקראת סיומה ואנשים מעדיפים את המראה הנקי.

ב"רדווד" ארונות הזזה תוכלו לעצב לפי טעמכם ועם הטאצ' האישי שלכם, את החזיתות הסטנדרטיות. לדוגמה שילוב של 2 גוונים כמו קרם בהיר לצד קרם כהה כשהמשחק ביניהם יוצר יותר עניין, או חיבורים של גוונים מנוגדים. ניתן להדביק בהדבקה חיצונית על הזכוכית או העץ פסי אלומיניום בצורות גאומטריות וליצור דגמים בלעדיים שלכם. והשמים הם הגבול. ארון בגדים איכותי רק ברדווד עם 10 שנות אחריות על המנגנון

ארון הזזה חלוקה פנימית
סידור ארון בגדים חלוקה פנימית
סידור ארון בגדים חלוקה פנימית
Recommended Posts
0
Call Now Buttonסידור ארון בגדים