סדר בארון בגדים עידוד למשפחה בבידוד

המחיר המקורי היה: ₪5,844.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,915.

המחיר המקורי היה: ₪8,345.המחיר הנוכחי הוא: ₪5,591.

המחיר המקורי היה: ₪4,441.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,975.

המחיר המקורי היה: ₪4,624.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,098.

המחיר המקורי היה: ₪4,551.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,049.

המחיר המקורי היה: ₪8,345.המחיר הנוכחי הוא: ₪5,591.

אין ספק שהמצב הנוכחי מכניס את רובנו ואולי אפילו כולנו לבהלה מסוימת. מי שמכיר אותי יודע שאני משתדלת לשמור על סוג של אופטימיות כמעט בכל מצב בחיים, אז גם בימים אלו אנו משתדלים להמשך להיות אופטימים ופרודוקטיביים. לא צריך להגיע לסניף כדי לרכוש ארון, אנו במיוחד נותנים רק לרוכשים באתר הנחה נוספת של 10% על כל רכישה, בנוסף להנחה הקבועה בחנות


אז ההמלצה שלנו להיום, אם אתם כבר בהסגר ואין לאן לצאת לפחות תעשו סדר בארון, ואם כבר מדברים על ארונות בגדים- אז לעשות את זה בארון בגדים הנכון.

ארון בגדים בסטנדרט שמתאים לנו

אם חשקה נפשכם בארון שאינו סטנדרט, בין אם מדובר בגודל שונה שיתאים למידות הבית שלכם, ובין אם בדגמים בעיצובים מיוחדים, הכול בר ביצוע. גם אז בגלל יעילות המפעל לא תצטרכו להמתין זמן רב. עלות הזמנות מיוחדות גבוהה מהסטנדרט ועדיין נשארת אטרקטיבית בהשוואה לתעשייה.

עד היום כ-70% מהאנשים בחרו בצבע הלבן לחזית ארון הזזה היות והוא משתלב עם שאר הרהיטים בבית, וממקסם את גודל החדרים. בשנת 2020 אנשים מעיזים יותר. עוד ועוד בוחרים במגוון צבעים ולא נשארים מקובעים לצבע הלבן הצפוי. ה"New Wave" בצבעים החדשים בחזיתות העץ הוא צבעי "הבטון" עם גימור מחוספס ומשטח לא חלק. וכן חזיתות במראה "שיש" עם ציורי שריגים.

ארון בגדים חזיתות וצבעים

גם בחזיתות הזכוכית הצבע הלבן שולט. אולם בשנת 2021 המגמה נוטה משמעותית לעבר הצבע האפור. רק 7% מהקונים יבחרו בצבע השחור או צבע חדשני אחר. אם בשנה האחרונה ראינו תחילתה של אופנת הדפסות על זכוכית צבע כמו נופים וטבע, המגמה הזו לקראת סיומה ואנשים מעדיפים את המראה הנקי.
ב"רדווד" ארונות הזזה תוכלו לעצב לפי טעמכם ועם הטאצ' האישי שלכם, את החזיתות הסטנדרטיות. לדוגמה שילוב של 2 גוונים כמו קרם בהיר לצד קרם כהה כשהמשחק ביניהם יוצר יותר עניין, או חיבורים של גוונים מנוגדים. ניתן להדביק בהדבקה חיצונית על הזכוכית או העץ פסי אלומיניום בצורות גאומטריות וליצור דגמים בלעדיים שלכם. והשמים הם הגבול.

טרנד חדש לשנת 2020 לחזיתות ארונות בגדים הם ליטושי הזכוכית שיוצרים חריצים עדינים. החריצים הם לפי שרטוט מוקדם ודרישה של הלקוח והדבר כרוך בתוספת תשלום.

אלי דנינו הבעלים של "רדווד" ארונות הזזה הוא אדם פרקטי ומייעץ ללקוחותיו איך לנצל את חלל הארון באופן יעיל, חכם וחסכוני. לדעתו, ה"גאדג'טים" החדשים הנלווים לארונות ההזזה הם מבחינת“Nice To Have” כאשר השאלה שצריכה להישאל היא "האם אנחנו באמת צריכים, או שסתם בא לנו". ללקוח עם קולקציה גדולה של עניבות אלי ימליץ על מתלה מיוחד לעניבות, לעומת מגירה מיוחדת לתכשיטים או מגירת נעליים, שתופסים מקום יקר של מגירה שימושית אחרת. כנ"ל לגבי קרש גיהוץ מתקפל בארון או מתלה גבוה במדפים העליונים. את כל הגאדג'טים החדשים תמצאו ב"רדווד" ארונות בגדים במבצע. ב"רדווד" תקבלו

10 שנות אחריות על המנגנון!! מי צריך יותר מזה.

ארון הזזה מעוצב

לאחר שבחנו את מרכיב האיכות של הארון יש לקחת בחשבון את העיצוב,
צבע הארון מתחלק לשניים: צבע הדופן וצבע ומרכיבי החזית
צבע הדופן משמעותי אם הארון עומד כיחידה בחדר, ולא נכנס לנישה בין שני קירות, רוב אנשים בוחרים בצבעים בהירים כדי לתת בחדר תחושת מרחב.

חזית הארון לעומת זו יכולה לבוא במגוון חומרים וצבעים.
החזית בדרך כלל הינה חזית עץ, וניתן לשלב באחת הדלות או יותר, דלת זכוכית או דלת מראה, שגם פונקציונלית וגם נותנת הרגשה של חדר גדול יותר

בחזיתות הזכוכית, הצבע הלבן או השמנת מאד פופולאריים למרות שכיום יש נטייה לעבר הצבע האפור. רק 7% מהקונים ארון בגדים יבחרו בצבע השחור או צבע חדשני אחר.
בעבר הייתה אופנת הדפסות צבע על הזכוכית של תמונות נוף למשל, אך זה היה טרנד חולף, ואנשים כיום מעדיפים את המראה הנקי.

אם בשנה האחרונה ראינו תחילתה של אופנת הדפסות צבע על זכוכית כמו נופים, פרחים וטבע, המגמה הזו לקראת סיומה ואנשים מעדיפים את המראה הנקי.
מה שחשוב אצלנו בRedWood שאתם יכולים לעצב את חזיתות הארון ע"פ טעמכם, וארון סטנדרטי מקבל מראה מיוחד עבורכם. לדוגמא: חזית המשלבת 2 גוונים של צבע, או שילוב של דלת זכוכית בצבע מיוחד, ועוד.

שוב רכישת ארון מחומר גלם איכותי, ובלי להתפשר על הפרזולים, יתן לכם מוצר איכותי ולאורך שנים

עיצוב החדר בשילוב הארון

כדאי לקחת בחשבון את עיצוב החדר והצבעים השולטים בו כדי שהוא ישתלב בצורה מקסימלית בחלל, וישתלב עם הצבעים והסגנון של החדר.
חוסר התאמה בצבעים וסגנון משרה חוסר שקט ומשפיע על איכות החיים בסופו של דבר

Picture of Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
מבצע הנחות בRedWood

33% - 39% הנחה

ארון ראשון – 33% הנחה.

ארון שני 36% – הנחה.

ארון שלישי ואילך – 39% הנחה.

* (ההנחה הגבוהה על הארון הזול מביניהם וההנחה הנמוכה על הארון היקר מביניהם)

לפרטים צרו קשר

Call Now Button