ארון הזזה מול ארונות קיר דלתות פתיחה

המחיר המקורי היה: ₪6,881.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,610.

המחיר המקורי היה: ₪5,844.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,915.

המחיר המקורי היה: ₪7,369.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,937.

המחיר המקורי היה: ₪3,770.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,526.

המחיר המקורי היה: ₪7,674.המחיר הנוכחי הוא: ₪5,141.

המחיר המקורי היה: ₪5,112.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,425.

לקוחות רבים שואלים ומתעניינים איזה ארון בגדים מומלץ? האם ארונות קיר דלתות פתיחה דלתות כנף בפתיחה המסורתית או ארון בגדים דלתות הזזה, לכל אחד השיקולים והיתרונות שלו האמנם?ארון עם דלתות כנף עם מנגנון צירים פשוט אך יעיל, אך יש צורך להשאיר מקום בתכנון בחדר לפתיחת הכנף.

ארונות קיר דלתות פתיחה

הם הארונות המסורתיים אך אט אט מוחלפים ע"י ארונות עם דלתות הזזה. מכמה סיבות עיקריות:

  • חיסכון במקום – הדלתות הנפתחות תופסות חלק מחלל החדר.
  • עמידות הצירים בנשיאת משקל – ברגע שמרכיבים מראה על הדלת משקל הזכוכית מעקם במשך הזמן את הצירים דבר שפוגע בסגירה ופתיחה של הדלתות.
  • עיצוב החדר – המראה של חדר מבולגן דלתות ארון הבגדים פתוחות לרווחה ועליהם תלויים מגבות בגדים ועוד חפצים של ילד מתבגר.

ארון הזזה יתרונות

חיסכון במקום

ארון הזזה יכול להיות גם בחדרי ילדים קטנים ופתיחת הדלתות לא משפיעה על החלל. אם נשים מראה בדלתות הארון ניתן תחושת מרחב גם בחדרים קטנים יחסית.

אלגנטיות בעיצוב

דלתות הזזה כיום מגיעות במגוון עיצובים המשלימים את עיצוב החדר ע"פ הטעם האישי שלכם עדיין יש לשים לב למספר דברים חשובים שלא כדי להקל ראש בהם, כאשר רוכשים ארון הזזה 2 דלתות או יותר.

פתיחה וסגירה קלה

דלתות הזזה פשוטות בדרך כלל מגיעות עם מסילות וגלגלים פשוטים דבר הגורם לחריקות של הדלת במשך הזמן ואפילו דלת שנופלת מהמסילה שלה דבר מתסכל ולעיתים גם יכול להיות מסוכן.לכן, טריקת הדלות היא דבר שפוגם הן באיכות החיים והן באורך החיים של הארון. דלתות חורקות ונטרקות מתפרקות במשך הזמן. ארון הזזה זול בדרך כלל יכנס לקטגוריה זו. לכן כאשר רוכשים ארון קיר עם דלתות הזזה יש לוודא טריקה שקטה וכמובן את איכות הצירים והבוכנות המזיזות את הדלתות. חשוב לדרוש 10 שנות אחריות על מנגנונים אלו. אצלנו ב RedWood ארונות הזזה אנו משתמשים במנגנונים מהאיכות הגבוהה ביותר של חברת INDAUX ואנו שמחים להעניק 10 שנות אחריות על מנגנוני הפתיחה של דלתות הארונות שלנו.

משקל הדלתות

אחד הפרמטרים לארון בגדים איכותי הוא איכות דלתות ההזזה, הדלתות אמורות להיות מפלטת מלמין שעליה תודבק המראה, כך שכל הדלת היא יחידה אחת כבדה יציבה ובטיחותית. תוכלו לבדוק את הדלתות ע"י נדנוד קל כדי להבין את יציבות ובטיחות הדלתות.

מודולריות

הארונות הזזה הינם מודולריים ולנו ב RedWood יש מגוון רחב של מידות כדי שתוכלו להתאים ארון בגדים בדיוק לחלל הנדרש. מארון 2 דלתות ברוחב 120 ס"מ, דרך ארון 3 דלתות ועד ארון 4 דלתות ברוחב של עד 320ס"מ ואפילו במידות מיוחדות.

חיבור מוצרים נלווים ותוספות

ארונות RedWood do ארונות הזזה עם מראה והם מודולריים גם במבנה הפנימי, בקלות ניתן להוסיף מדפים, מגרות שונות עם מנגנוני סגירה שקטים, מגירות לעניבות נעלים ועוד. למרות זאת אנו ממליצים לך ברכישת הארון חשוב באמת אם אתה צריך את הפונקציונאליות הספציפית, אם כן, לנו יהיה את הפתרון עבורך.

לבסוף יש להשוות תפוחים לתפוחים.

יש מגוון ארונות בשוק ובמגוון מחירים. ולכן, חשוב להשוות כדי לדעת שאתם מקבלים תמורה מלאה ואמיתית לכספכם. השוואה בין איכות העץ והציפויים, איכות המנגנונים, ותקופת האחריות. השוואה אמיתית תתן לכם אין התמורה המלאה בין האיכות למחיר.ארונות הזזה מחירים מיוחדים באתר

חלוקה פנימית של הארון

אצלנו החלוקה הפנימית היא גמישה, וניתן לקבל את הארון עם מגוון אביזרים לכל צורך. אבל כאן המקום לשאול שוב מהם הצרכים.
והאם העלות מצדיקה את הוספת האביזר. ממגירות תוספת מדפים ומנגנוני תליה. ההמלצה שלנו היא לבחור את הדברים שבאמת חשובים, ואם נוסף צורך אין בעיה להוסיף אביזרים נוספים לארון הקיים.

Picture of Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
מבצע הנחות בRedWood

33% - 39% הנחה

ארון ראשון – 33% הנחה.

ארון שני 36% – הנחה.

ארון שלישי ואילך – 39% הנחה.

* (ההנחה הגבוהה על הארון הזול מביניהם וההנחה הנמוכה על הארון היקר מביניהם)

לפרטים צרו קשר

Call Now Button