אודותינו

ארונות הזזה איכותיים תוצרת ישראל RedWood

ארונות הזזה עם מראה ארונות קיר לחדרי מגורים

אודות Redwood ארונות הזזה

ארונות הזזה עם מראה ארונות קיר לחדרי מגורים

הסיפור שלנו מתחיל, אי שם בטבע הפראי של הפארקים הלאומיים "רדווד" (Redwood National Parks), השוכנים בקצה הצפון-מערבי של אזור החוף בקליפורניה שבארצות הברית.
מתוך התבוננות בצמרות עצי הסקוייה האדירים הנחשבים לגבוהים ביותר בכדור הארץ, הנישאים לגובה של כ-100 מטר ואשר גזעם האדום הקנה להם את שמם הנפוץ "עץ אדום", נבטה המחשבה להקים את חברת Redwood, חברה המייצרת ומתמחה בארונות הזזה איכותיים העשויים מעץ בעבודת יד.
אחרי חודשים ארוכים ומרגשים של הכנות, החל המפעל אשר הקמנו לייצר ארונות הזזה איכותיים – לכן טבעי היה לתת לו את השם Redwood. מן הרגע הראשון, הניסיון הרב בייצור והאהבה לטבע באו לידי ביטוי בכל ארון. המפעל הורחב בכדי לעמוד בביקושים שרק הלכו וגברו בעיקר אודות להמלצות של לקוחות מרוצים לחברים שהפכו להיות לקוחות מרוצים והמליצו לחברים… מעגל קסמים שנמשך מאז ועד היום כמנגינה נעימה המזכירה את הרשרוש של צמרות עצי הסקויה היפים והרחוקים אשר מעבר לאוקיינוסים.

Redwood ארונות הזזה – היא חזרה אל הטבע

Redwood – היא חזרה אל הטבע, אל עבודת הכפיים והאהבה לחומרי גלם איכותיים המרכיבים מוצרים איכותיים המיועדים לכל משפחה ולכל דורש.
כיום נחשבת Redwood ליצרן ארונות קיר מהאיכותיים והמובילים בישראל, וממשיכה להשקיע מאמצים רבים בלימוד ובפיתוח התחום במטרה להציע לכם חוויית לקוח גבוהה ככל האפשר.

ארון הזזה עם מחשבה

כמו אז, גם עתה, אנחנו עדיין מוקסמים מכל אותם מרכיבים קטנים המלווים את הפעילות שלנו: ריח העץ האיכותי שנחתך משעות הזריחה בנגריה המתקדמת שלנו, העיצובים הייחודיים, המנגנונים באיכות וסטנדרטים בינלאומיים, האביזרים היוקרתיים, ההקפדה על כל אותם פרטים אשר יגרמו לחיוך כל בוקר וכל יום ללקוחותינו אשר יראו את הארון שיצא ממפעלנו והותקן ע"י צוותי ההתקנות המנוסים שלנו בחלל ביתם.
אנו פועלים בכל יום בכדי להביא את קסם הטבע של העצים אל ביתכם, אל המשפחה שלכם.
חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים בהם אנו משתמשים, העיצובים המרהיבים ושימת הלב לכל פרט ופרט בייצור ובהתקנה הם אלו אשר הופכים את הארונות שלנו לכל כך ייחודיים.
כדי להכיר מקרוב את המוצרים שלנו, אתם מוזמנים להגיע אלינו ישירות לחנויות, לקבל מיועצי החברה מידע על חומרי הגלם והמוצרים שלנו, לקבל טיפים שימושיים והכל על מנת להתאים את ארון ההזזה המתאים ביותר לצרכים שלכם.

צרו קשר

  Redwood ארונות הזזה במבצע

  • רדווד מ.א תעשיות רהיטים בע"מ
  • אזור התעשייה קסם
  • 073-759-0329

  המוטו של החברה שלנו שמלווה אותנו מידי יום בעבודה:

  "אתה טוב ואיכותי כמו הארון האחרון אשר יצרת"

  לכן כולנו מקפידים על האיכות של כל ארון וארון אשר יוצא ממפעלינו בדרכו אליכם…

  שלכם תמיד באופן טבעי
  Redwood

  במידה ויש לכם שאלה נוספת או כל פרט אחר שדורש בירור, אתם מוזמנים לפנות אלינו בשמחה:

  ארונות הזזה עם מראה ארונות קיר לחדרי מגורים
  Call Now Button