אודותינו

אודותינו

רדווד ארונות הזזה איכותיים תוצרת ישראל

ארונות הזזה עם מראה ארונות קיר לחדרי מגורים

Redwood ארונות הזזה – חזרה אל הטבע

ליצירת קשר מהיר

מבצע רק באתר

רק באתר הנחה נוספת של עוד 5% יש להכניס את הקוד: RD2022

רדווד ארונות הזזה איכותיים תוצרת ישראל. הסיפור שלנו מתחיל, אי שם בטבע הפראי של הפארקים הלאומיים "רדווד" (Redwood National Parks), השוכנים בקצה הצפון-מערבי של אזור החוף בקליפורניה שבארצות הברית.
מתוך התבוננות בצמרות עצי הסקוייה האדירים הנחשבים לגבוהים ביותר בכדור הארץ, הנישאים לגובה של כ-100 מטר ואשר גזעם האדום הקנה להם את שמם הנפוץ "עץ אדום", נבטה המחשבה להקים את חברת Redwood, חברה המייצרת ומתמחה בארונות הזזה איכותיים העשויים מעץ בעבודת יד.
אחרי חודשים ארוכים ומרגשים של הכנות, החל המפעל אשר הקמנו לייצר ארונות הזזה איכותיים – לכן טבעי היה לתת לו את השם Redwood. מן הרגע הראשון, הניסיון הרב בייצור והאהבה לטבע באו לידי ביטוי בכל ארון. המפעל הורחב בכדי לעמוד בביקושים שרק הלכו וגברו בעיקר אודות להמלצות של לקוחות מרוצים לחברים שהפכו להיות לקוחות מרוצים והמליצו לחברים… מעגל קסמים שנמשך מאז ועד היום כמנגינה נעימה המזכירה את הרשרוש של צמרות עצי הסקויה היפים והרחוקים אשר מעבר לאוקיינוסים.

ארונות רדווד חזרה אל הטבע

אל עבודת הכפיים והאהבה לחומרי גלם איכותיים המרכיבים מוצרים איכותיים המיועדים לכל משפחה ולכל דורש.
כיום נחשבת Redwood ליצרן ארונות קיר מהאיכותיים והמובילים בישראל, וממשיכה להשקיע מאמצים רבים בלימוד ובפיתוח התחום במטרה להציע לכם חוויית לקוח גבוהה ככל האפשר.

ארונות הזזה עם מראה ארונות קיר לחדרי מגורים
Call Now Button