ארונות הזזה טריקה שקטה

המחיר המקורי היה: ₪4,795.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,212.

המחיר המקורי היה: ₪4,624.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,098.

המחיר המקורי היה: ₪4,258.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,853.

המחיר המקורי היה: ₪4,441.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,975.

המחיר המקורי היה: ₪7,369.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,937.

המלאי אזל

המחיר המקורי היה: ₪3,404.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,383.

מנגנון טריקה שקטה בארונות בגדים

רבים סבורים כי התקנה איכותית של דלתות בבית המגורים – בין שמדובר בדלתות כניסה, דלתות פנימיות או דלתות לארונות שונים (ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, ארונות בגדים ועוד) – פירושה שימוש במנגנונים המאפשרים טריקה שקטה בדלתות לסוגיהן: דלתות הזזה, דלתות ציר, "קלפות" וגם במגירות.

מה היתרונות בטריקה שקטה?

כל מעצב תעשייתי יודע להסביר כי למנגנונים המאפשרים טריקה שקטה יש מספר יתרונות ברורים: ראשית, מניעת רעש לא נעים בעת טריקת הדלת – פתיחה וסגירה של דלתות היא פעולה תכופה בחיי היומיום, כך שמניעת הרעש הכרוך בה עשויה לשפר מאוד את איכות החיים בהקשרים שונים: כך לדוגמה, טריקה שקטה אפקטיבית במבנים שבהם יש ילדים קטנים, כאמצעי למניעת רעשים שעלולים להעיר אותם כשהם ישנים, או במשרדים וחדרי ישיבות, שבהם רעש הטריקה עלול להפריע במהלך העבודה;
זאת ועוד, השימוש במנגנוני טריקה שקטה מונע נזק שעשוי להיגרם כתוצאה מהטריקה, ומאריך את חיי המוצר; יתרון נוסף, ואולי החשוב ביותר, הוא הפחתת החשש מסגירת הדלת בכוח על אצבעות הידיים, בעיקר במקרה שהמשתמשים הם ילדים.

ארונות הזזה אחריות

מה היתרונות בטריקה שקטה?

כמו בתחומים רבים, גם בתחום מנגנוני טריקה שקטה מומלץ לרכוש מנגנון איכותי. האיכות מתבטאת בעיצוב המוצר כך שיחזיק מעמד לאורך זמן ויעמוד בבלאי של שימוש אינטנסיבי לאורך שנים. מטבע הדברים, ככל שהמנגנון איכותי ועמיד יותר כך מחירו גבוה יותר. למעשה, סוג הצירים המותקנים הוא מרכיב מהותי המשפיע על העלות ועל הבדלי המחירים בין סוגי הדלתות, הארונות או המגירות (לצד סוג החומר שממנו הם עשויים, גודלם וכד'). רכישת מנגנון איכותי בעלות גבוהה עשויה להשתלם לאורך זמן, שכן התפשרות על איכות ירודה לשם חיסכון במחיר עלולה להצריך החלפת המנגנון לעתים קרובות, כך שבטווח הארוך העלות של החלפת המנגנונים תהיה גבוהה בהרבה מרכישת המנגנון היקר מלכתחילה. זאת ועוד, מומחים מזהירים שכשמדובר במנגנונים באיכות ירודה, לא תמיד קל להשיג מנגנון חלופי מתאים, ומעבר לכך, עצם הקלקול עלול לגרום לבעיות נוספות, כמו למשל טריקת הדלת בלא יכולת לפתוח אותה שוב, עוצמת טריקה חזקה יותר אפילו מטריקה רגילה, מה שגורם לנזק רב יותר לארון, הסטה של דלת הזזה מן המסילה שלה, ועוד.

אילו סוגי מנגנוני טריקה שקטה קיימים?

מנגנוני פתיחה שקטה מתאימים להתקנה על דלתות הזזה בארונות בגדים. רוב המנגנונים הללו מבוססים על אב טיפוס הפועל באופן דומה: עצירת הדלת כ-2 ס"מ לפני הסגירה המלאה, על ידי תפיסת הדלת בחלקה העליון, משיכתה בזהירות לסגירה מלאה ומניעת טריקתה בדפנות הארון. הרכיב המאפשר זאת הוא בוכנה הנמצאת במנגנון. ככל שהדלת כבדה יותר, יש צורך בבוכנה חזקה יותר. ישנם שני סוגים של צירי טריקה שקטה: ציר ישר, המשמש בהרכבת דלת על דופן שאין מצדה דלת נוספת; וציר כפוף, המשמש בהרכבת דלת על דופן שמצדה השני יש דלת נוספת. כמו כן יש צירים רגילים שניתן להוסיף להם מנגנון של טריקה שקטה. כל הצירים בעלי טריקה שקטה מאפשרים פתיחת דלת הארון ליותר מ-90 מעלות, אך מנגנונים אינטגרליים מאפשרים פתיחה של עד 107 מעלות בלבד, לכן כשמדובר בדלתות מזווה – שבו נפח האחסון הוא חשוב במיוחד – לעתים רצוי לשקול הרכבת מנגנון הטריקה השקטה על צירים פשוטים למזווה, המאפשרים פתיחת הדלת עד 155 מעלות.

סיכום

לסיכום, יתרונותיהם של מנגנוני טריקה מתבטאים בשמירה על השקט במבנה שבו הם מותקנים, על איכות ואורך חיי המוצר שבו הם מותקנים ועל בטיחות המשתמשים בו, ולפיכך מומלץ לשקול את התקנתם על אף מחירם הגבוה. בה בעת רצוי לבחור במנגנון איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן וישמש למטרה שלשמה הותקן.

Picture of Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
מבצע הנחות בRedWood

33% - 39% הנחה

ארון ראשון – 33% הנחה.

ארון שני 36% – הנחה.

ארון שלישי ואילך – 39% הנחה.

* (ההנחה הגבוהה על הארון הזול מביניהם וההנחה הנמוכה על הארון היקר מביניהם)

לפרטים צרו קשר

Call Now Button