הצהרת נגישות – רדווד ארונות הזזה

הצהרת נגישות – רדווד ארונות הזזה

עדכני ליום 1.1.2020

בישראל חיים מעל 1.6 מיליון אנשים, כ-20% מהאוכלוסייה, עם מוגבלות בדרגות שונות. בין אלו נכללים אנשים עם מוגבלות בניידות, לקות ראייה או קריאה, לקות שמיעה, לקות קוגניטיבית והיחלשות יכולות תפקודיות שונות – באופן קבוע או זמני. אנשים עם מוגבלות עשויים להזדקק להתאמות בנגישות במקום העסק ובאתר אינטרנט. רדווד מ.א. תעשיות רהיטים בע"מ (להלן:"רדווד") מייחסת חשיבות רבה להנגשת השירותים לקהל הצרכנים, כך שיוכלו לשרת באופן מיטבי אנשים עם מוגבלויות. הדבר בא לידי ביטוי בחזון רדווד, אשר קובע כי רדווד "תעניק שירות מקצועי, אמין ואישי לכל צרכן." במסגרת הנגשת השירות של רדווד לכלל ציבור הצרכנים, עוברות אולמות התצוגה והמכירה בסניפי רדווד ברחבי הארץ התאמות לצורך מתן גישה ושירות לאנשים עם מוגבלויות. התאמות אלו כוללות:
  1. דרך נגישה מהחניה והתחבורה הציבורית עד לכניסה. למעט סניף חולון ונתיבות
  2. כניסה רחבה נגישה. למעט סניף חולון ונתיבות
  3. חדר מדרגות ומעלית לפי התקן. סעיף לא רלוונטי
  4. מעברים לפי התקן. למעט סניף חולון , נתיבות ובאר שבע
  5. דלפק השירות הינו נגיש.
  6. שירותי נכים תקניים. אין שירותים נגישים בחנויות. בסניפים סגולה וראשון לציון יש שירותים נגישים במתחם
  7. שילוט הולם. שילוט חיצוני של רדווד רק בסניפים ראשון לציון, סגולה, נתניה וחיפה
  8. קיימים אמצעי עזר עבור אנשים עם מוגבלויות וצוות רדווד עובר הדרכה לגבי מתן שירות לאנשים עם מוגבלויות רק בסניפים של רדווד ראשון לציון, סגולה, נתניה וחיפה

נגישות אתר האינטרנט

בפינה הימנית העליונה של האתר מופיע כפתור שעליו המילה "נגישות". הקשה עליו תפעיל את מערכת הנגישות. לנוחותכם בחירה בין מספר אפשרויות, וניתן לבחור את זו שתואמת לצרכיכם: קורא מסך – אפשרות זו תציג את האתר בתצורה הנוחה יותר לקריאה על ידי תוכנות קוראות מסך, לשימוש עיוורים ואנשים עם לקויות ראייה אחרות. ניווט מקלדת – אפשרות זו תציג את האתר בתצורה המאפשרת ניווט פשוט בין כל חלקיו באמצעות המקלדת או עזרים המדמים מקלדת, לשימוש אנשים עם מגבלות תנועתיות ואחרות. חדות צבעונית – אפשרות זו מבצעת היפוך צבעים, לשימוש עיוורי צבעים ואנשים עם לקויות ראייה אחרות. צבעוניות חד-גוונית – אפשרות זו תציג את האתר כולו בגווני שחור ולבן, לשימוש עיוורי צבעים ואנשים עם לקויות ראייה אחרות. חסימת הבהובים – אפשרות זו חוסמת כל רכיב שעלול להבהב, לשימוש חולי אפילפסיה ואנשים עם מוגבלויות אחרות. עזרה – אפשרות זו תציג מידע נוסף אודות כל רכיב בעת התמקדות בו, לשימוש כל הזקוק לסיוע זה. יצירת קשר בנושא נגישות בכל שאלה בנושא נגישות לאנשים עם מוגבלויות ברדווד ניתן לפנות ל: עו"ד אוהד אהרוני – ממונה על שוויון ונגישות לאנשים עם מוגבלות, מטעם רדווד מ.א. תעשיות רהיטים בע"מ. כתובת דוא"ל לפנייה בנושא נגישות [email protected] מענה יינתן לפונים תוך 7 ימים.
Call Now Button