איך לסדר ארון בגדים

האם הסיטואציה הבאה מוכרת? עומדים מול הארון ומנסים למצוא את חליפת הג'ודו של הילד בתוך כל הבלאגן של הבגדים הספרים והצעצועים?
לא משנה כמה ננסה לשמור על סדר בארון הבגדים תמיד איכשהו הוא יראה עמוס. עד כדי כך שכשאתה פותח את הדלת בגדים נופלים עליך. אז איך לסדר ארון בגדים

סידור ארון בגדים טיפים ורעיונות

מראה בדלת הארוןארונות הזזה עם מראה תורמים לשמירה על הסדר החדר, כשאת או אתה מתלבטים איזה בגד ללבוש היום, יש יותר סיכוי להחזיר פרטי לבוש מיותרים ישר לארון ולא להשאיר אותם זרוקים בחדר.

שימוש במרווח בין הארון לקירבמידה ויש רווח צר בין הארון לקיר אפשר להשתמש בו לטובת איחסון קרש גיהוץ או לתליית תיקים, תכשיטים ועוד.

סידור הארון ע"פ צבעים או קטגוריההדרך להפוך ארון בגדים עם מראה מבולגן לארון שנראה כמו חנות בגדים. סידור ארון בגדים לפי צבע וקיפול בכיוון אחיד מאפשר זיהוי הבגד ללא צורך לשלוף אותו מהערימה ולפתוח את הקיפולים

תוויות בארון משותףבמידה והארון משמש מספר ילדים כדי להכין תוויות עם שמות ולהדביק אותם על המדפים, כך כולם ידעו איזה בגד שייך למי, והיכן לאחסן אותו. תרומה משמעותית לסדר בארון הילדים

תוויות בארון משותףבמידה והארון משמש מספר ילדים כדי להכין תוויות עם שמות ולהדביק אותם על המדפים, כך כולם ידעו איזה בגד שייך למי, והיכן לאחסן אותו. תרומה משמעותית לסדר בארון הילדים

החולצות מחליקות מהקולב?כדי למנוע מחולצות להחליק מהקולב ניתן ללפף מנקי מקטרות בשולי הקולב, דבר שימנע החלקת החולצות. פטנט פשוט שעובד.

טבעות מקלחת לתליית צעיפים על קולבאנו נוהגים לתלות את הצעיפים על קולבים או ישירות על מתלה הבגדים, שימוש בטבעות וילון מקלחת ישן על קולב, מאפשר סידור נוח של הצעיפים בצורה בודדת ונגישה.

מגירות בחלק התחתון של הארוןהתקנת מגירות בחלק התחתון של הארון מאפשרת גישה נוחה לבגדים בתחתית הארון וכן מהצטברות אבק.

מחיצות להפרדת בגדים תלוייםסידור ארון בגדיםניתן להדפיס בצורה פשוטה מחיצות קרטון המאפשרות הפרדת הבגדים התלויים וניתן למצוא בדיוק מה שאת/ה מחפש/ת

סידור ארון בגדים חלוקה פנימית
סידור ארון בגדים חלוקה פנימית
סידור ארון בגדים חלוקה פנימית

סידור ארון בגדים בצורה נכונה

לנו בRedWood ארונות הזזה חשבו לנו שתנצלו את חלל הארון בצורה פרקטית, יעילה ונוחה. וגם חסכונית, ולפני שרוכשים ארון הזזה צריך לשאול "האם אני באמת צריך תוספות לארון מתוחכמות לארון שלי? או ש"סתם נחמד שיהיה לי".

אצלנו החלוקה הפנימית היא גמישה, וניתן לקבל את הארון עם מגוון אביזרים לכל צורך. אבל כאן המקום לשאול שוב מהם הצרכים. והאם העלות מצדיקה את הוספת האביזר. ממגירות תוספת מדפים ומנגנוני תליה. ההמלצה שלנו היא לבחור את הדברים שבאמת חשובים, ואם נוסף צורך אין בעיה להוסיף אביזרים נוספים לארון הקיים.

חלוקה פנימית של הארון

החלוקה הפנימית של ארון הזזה מכיל שני אלמטים בסיסיים וחשובים. מדפים ומתלי בגדים.

מדפים:

מדפים בארון הבגדים בד"כ נושאים משקל ולכן חשוב שיהיו מחוזקים, ולא תיווצר בטן. הם מאפשרים ניצול מלא של חלל הארון, איחסון בגדים עותיים בחלק העליון, ואיחסון בגדים לשימוש היום יומי ואזור הגיש. כדי לזכור שאיחסון בתוך הארון עדיף מאשר מעליו, כך תשמרו את הבגדים מוגנים מאבק. המרווחים שבין המדפים צריכים להיות בגובה כזה שישמרו על יציבות הערימה.

מתלה לבגדים:

שוב בארגון פריטי לבוש ארוכים וכאלה שאין אפשרות לקפל.
כאן אולי יכול להיות הבדל בין הצרכים של גבר ואישה, ולעיתים חלק הארון המיועד לגבר אולי יעדיף תוספת מדף על חשבון גובה מתלה הבגדים.

בRedWood ארונות הזזה יש אפשרות להוסיף מגוון אלמנטים בנוסף למדפים ומתלה בגדים.

מגירות

אנו בונים את ארון הבגדים בצורה מודולרית שמפשרת להוסיף מגירות שיכולות להקל על סידור הארון למי שמוצא בזה דבר נוח. הן מספיק רחבות ובאות בשתי תצורות. פשוטה וסגירה שקטה. הן בעומק אידאלי המאפשר סידור נח, וכן לשליפה שקטה ונוחה.

כ"כ ניתן להוסיף מתלה מיוחד לעניבות, או מגירת תכשיטים יעודית, מתלה גבוה במדפים העליונים ואפילו קרש גיהוץ אינטגרלי.

Recommended Posts
0
Call Now Buttonסידור ארון בגדים חלוקה פנימיתארונות הזזה עם מראה ארונות קיר לחדרי מגורים