פרזול לארונות הזזה

המחיר המקורי היה: ₪3,953.המחיר הנוכחי הוא: ₪2,648.

המחיר המקורי היה: ₪6,137.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,112.

המחיר המקורי היה: ₪6,881.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,610.

המחיר המקורי היה: ₪4,624.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,098.

המחיר המקורי היה: ₪5,112.המחיר הנוכחי הוא: ₪3,425.

המחיר המקורי היה: ₪6,881.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,610.

אנחנו מגיעים אליו סחוטים מכל תלאות היום, ומחפשים בו קצת שקט ומנוחה. מעצב חדר השנה, יעדיף צבעים רכים ושקטים וישתמש בהרבה טקסטיל לקבלת אוירה נעימה ועוטפת. שילוב נכון של צבע ותאורה, חומרים טבעיים וטקסטורות נעימות למגע ברהיטים ובמשטחים בחדר השינה יאחד אותם לכדי חלל מרגיע ומכיל.

לא בכל יום מעצבים חדר שינה, וכשכבר מחליטים לצאת לדרך כדי לעשות זאת נכון מומלץ שהריהוט בחדר השנה יהיה נוח ולא עמוס. ככלל ירוהט החדר במיטה, ארון, שידות, גופי תאורה אולי כורסה ואלמנטים עיצוביים נוספים. מיטת יחיד או זוגית. בעיצוב כזה או אחר. ארון עם דלתות הזזה, כנפיים או בכלל חדר ארונות.
יש הרבה מה לכתוב על ריהוט חדר השינה, במאמר זה אתמקד בארון הבגדים.

פתרונות איחסון מול הצרכים שלכם

עד אותו הרגע, בו ארון הבגדים הופך מרעיון למוצר, משקיעים מעצבי הארונות זמן ומאמצים רבים כדי להגיע לפיתוח אב טיפוס עם פתרונות אחסון נוחים ומגוונים שיתנו מענה לקהל רחב.

חלק מהפתרונות מתאימים לכם, חלקם לא.

ולכן, לפני שקונים ארון הזזה, כדאי לזהות מהם הצרכים האישיים שלכם ולהתאים להם את הרהיט, שהרי שטח האחסון יקר וכדי שיהיה מנוצל היטב.

ארון הזזה מעוצב רדווד

איך תבחרו את ארון ההזזה המתאים לכם ביותר

השאלה הראשונה היא מה ואיך תאחסנו בו? השתדלו לתת לשאלה זו תשובה מדויקת ככל הניתן.

איזה אחוז מהבגדים שלכם תעדיפו לאחסן בתלייה? בקיפול על מדפים? במגרות? אומנם קוראים לו ארון בגדים אבל בפועל מאוחסנים בו עוד הרבה פריטים נוספים ולכן, חוץ מהבגדים מה עוד יאוחסן בו? מזוודות? ציוד ספורט? חפצים כבדים? תכשיטים?

התשובות שלכם יגדירו את אחוזי המידוף, התליה, מספר המגרות והאבזור הנוסף בארון.

חשוב לזכור לפני קבלת ההחלטה.

עם השנים משתנים הצרכים, בעיקר בארונות בגדים של ילדים.
ארגון ארון הזזה לילד בין שמונה שונה מארגון ארון למתבגר. אורך הבגדים בתלייה משתנה, צעצועים מוצאים מהארון נפח הבגדים גדל וכו'.

ולכן, עיקרון בעיצוב תעשייתי של ארונות הזזה רדווד שהארון מתפתח עם הלקוח ומאפשרת גמישות ותוספות אביזרים ופרזול גם בעתיד על פי הצורך.

פרזול לארונות הזזה אחריות

כבר הסכמנו שלא כל יום קונים ארון בגדים, וחשוב שישמר לאורך זמן וישמש אותכם נאמנה.

בחרו ארון כזה שהמעצב השקיע בעיצוב תעשייתי שיש בו פונקציונאליות ואסתטיקה גם יחד. עיצוב מוצר עם חוויית משתמש טובה. כזה שהמראה שלו עדכני מחד ומאידך חומרי הגלם והאבזור שלו איכותיים.

במיוחד בארונות בגדים לחדרי שינה ממליצה גם לבדוק את איכות הפרזול.

בחרו מסילות שקטות עם בולמים בשני צידי מסילת הדלת. עדיף עם אחריות (יש כאלה עם אחריות גם ל10 שנים!) מומלץ לבחור חזיתות מדפים מחוזקות בפרופיל אלומיניום ולא מקנט פלסטיק.

בחנו את ידיות הדלתות, נוחות לשימוש, חזקות עם גימור איכותי. טריקה שקטה עדיפה על טריקה רועמת. בדקו את אותו דבר לגבי המגרות אחזו בידיות. זו חוויה טובה לאחוז בידית עבה, יציבה ונוחה.

לסיכום

יש מגוון ארונות בשוק ובמגוון מחירים. ולכן, חשוב להשוות כדי לדעת שאתם מקבלים תמורה מלאה ואמיתית לכספכם. השוואה בין איכות העץ והציפויים, איכות המנגנונים, ותקופת האחריות. השוואה אמיתית תתן לכם אין התמורה המלאה בין האיכות למחיר.ארונות הזזה מחירים מיוחדים באתר

ארונות הזזה אחריות
תעודת אחריות לפרזולים
Picture of Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
Redwood ארונות הזזה בהתאמה אישית
מבצע הנחות בRedWood

33% - 39% הנחה

ארון ראשון – 33% הנחה.

ארון שני 36% – הנחה.

ארון שלישי ואילך – 39% הנחה.

* (ההנחה הגבוהה על הארון הזול מביניהם וההנחה הנמוכה על הארון היקר מביניהם)

לפרטים צרו קשר

Call Now Button